Studio 383 136 225, sms 722 106 107 studio@radioceskakanada.cz

Pátek 16.6.2017

Jindřichův Hradec / ŽIVÝ HRADEC – Multižánrový hudební festival/Park pod gymplem (17:30)
Jindřichův Hradec / Korejské dny / Masarykovo náměstí, knihovna, Muzeum fotografie (9:30)
Jindřichův Hradec / Zámek – Závěrečný koncert jihočeského festivalu Concertino Praga (19:00)
Chlum u Třeboně / RBB Tour – silničná etapový závod (Start v 17:00)
Lužnice / Kemp – Truck show 2017
Jemnice – Barchan 2017 (17:30)
Příbraz / Spací den v Příbrazi (13:30)
Kino Střelnice JH: Auta 3 3D (17:30) Extrémní rychlost (20:00)
Kino Dačice: Mumie (19:00)
Kino Světozor Třeboň: Auto 3 2D (17:00), Smrtihlav 2D (20:00)
Kino Soběslav: Příšerky pod hladinou (17:00), Mumie (20:00)

Sobota 17.6.2017 

Jindřichův Hradec / ŽIVÝ HRADEC – Multižánrový hudební festival/Park pod gymplem (15:30)
Jindřichův Hradec / Festival klasické hudby (19:00)
Jindřichův Hradec / (výstava) Zámek J. Hradec – Květy renesance (15:30)
Popelín / RBB Tour – silničná etapový závod (start v 11:00)
Lužnice / Kemp – Truck show 2017
Jemnice – Barchan 2017 (8:30)
Studená / 5P Jana Satrapy (Začátek v 8:00 před branou Tecnocap, a.s. Střížovice)
Nová Včelnice / stadion – Krajské kolo družstev mladých hasičů “PLAMEN” (8:30)
Dačice / Dačické cukrování (13:30; vstup zdarma)
Telč / Michal Hrůza v zámeckém parku (20:30)
Dačice / Komentované prohlídky výstavy Šlechtické neřesti
Deštná / kostel sv. Jana Křtitele): 27. Benefiční koncert v kostele sv. Jana Křtitele v Deštné (16:00)
Slavonice / Lydie Šloufová: Malba a tapiserie – výstava (17:00)
Kamenice nad Lipou / Noční požární soutěž O putovní pohár města Kamenice nad Lipou (21:00)
Kino Střelnice: Auta 3 (17:30) Pobřežní hlídka (20:00)
Kino Světozor Třeboň: Šmoulové: zapomenutá vesnice (17:00), Mumie 2D (20:00)
Kino Soběslav: Auta 3 (17:00), Pobřežní hlídka (20:00)

Neděle 18. 6. 2017

Jindřichlův Hradec / Zámek – Festival klasické hudby (19:00)
Jindřichův Hradec / Komentovaná procházka městem JH (15:00 u sloupu Nanebevzetí panny Marie)
Český Rudolec / RBB Tour – silničná etapový závod (11:00)
Jemnice – Barchan 2017 (10:00)
Tábor / Autokemp Knížecí rybník – Dračí lodě (10:00-19:00)
Dačice / Komentované prohlídky výstavy Šlechtické neřesti
Kino Dačice: Auta 3 (17:00)
Kino Střelnice: Auta 3 (17:30) Pobřežní hlídka (20:00)
Kino Světozor Třeboň: Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta (17:00), Pobřežní hlídka (20:00)

17796628_1835735860009212_2502338797953710896_n18813446_1436254176412657_696716895437510569_n18836965_10154949395728557_5357771687478766200_o18881840_706328572825028_96112789887985060_n18952745_1340608956054703_1853543789776230735_n19029671_1204177916372186_6702859022103920300_n19105728_1346418498807082_2866351881415623103_n19105877_1207166359406675_8494066567671552099_n19105929_1559421817464087_1604738490271545221_nCukrováníTS_Luznice_2017_web19055674_1206155929507718_7613913540497011570_o19143956_298505360609711_3774242946693974816_o