Studio 383 136 225 | sms 722 106 107 studio@radioceskakanada.cz

Program Rádia Česká Kanada

Pondělí

6:00 – 9:00 / Dobré ráno, Česká Kanada / Lukáš Pohůnek

9:00 – 10:00 / Dobrá společnost / Vítek Zeman

Host: Simona Bohatá, spisovatelka

10:00 – 14:00 / RadioMix / Vítek Zeman

14:00 – 15:00 / Hudební mix (bez mluveného slova)

15:00 – 19:00 / Odpolední RadioMix / Claudia Srníková

19:00 – 20:00 / Vítkova veršotéka / Vítek Zeman

20:00 – 06:00 / Noční hrátky RČK

Úterý

6:00 – 9:00 / Dobré ráno, Česká Kanada / Lukáš Pohůnek

9:00 – 10:00 / Dobrá společnost / Dana Žižková

Host: Filip Erben, prodejce AR Servis (repríza rozhovoru)

10:00 – 14:00 / RadioMix / Lukáš Pohůnek

14:00 – 15:00 / Hudební mix (bez mluveného slova)

15:00 – 19:00 / Odpolední RadioMix / Claudia Srníková

Host: Vítězslav Dohnal, právník

19:00 – 20:00 / Jarčounova folková hodinka / Pavel Jarčevský

20:00 – 22:00 / LE MiX de PMC / DJ PMC (premiéra)

22:00 – 23:00 / Počítače, kytary, gramofony (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

Středa

6:00 – 9:00 / Dobré ráno, Česká Kanada / Lukáš Pohůnek

9:00 – 10:00 / Dobrá společnost / Libor Vondráček

Host: Šon Chung, kuchař a majitel restaurace

10:00 – 14:00 / RadioMix / Vítek Zeman

14:00 – 15:00 / Hudební mix (bez mluveného slova)

15:00 – 18:00 /  Odpolední RadioMix / Claudia Srníková

Host: Jindřich Bílek, Ponny expres

18:00 – 19:00 / Rádiové vaření s Vendy / Dana Žižková (repríza)

19:00 – 20:00 / Podpalubí / Jack a Billy

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 23:00 / Vítkova veršotéka (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

Čtvrtek

6:00 – 8:00 / Dobré ráno, Česká Kanada / Lukáš Pohůnek

9:00 – 10:00 / Dobrá společnost / Lukáš Pohůnek

10:00 – 11:00 / RadioMix / Lukáš Pohůnek

11:00 – 14:00 / RadioMix / Dana Žižková

Host: Martin Kozák, Alexander Sidor, Bikeři

14:00 – 15:00 / Hudební mix (bez mluveného slova)

15:00 – 19:00 / Odpolední RadioMix / Vítek Zeman

19:00 – 20:00 / Spodní proudy / Mogul a Maxel

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 23:00 / Jarčounova folková hodinka (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

Pátek

6:00 – 9:00 / Dobré ráno, Česká Kanada / Lukáš Pohůnek

9:00 – 11:00 / Dobrá společnost / Vítek Zeman

Host: Kateřina Duchoňová, cestovatelský rozhovor

11:00 – 14:00 / RadioMix / Verča Batelková

14:00 – 15:00 / Československá hodinka (Proud hudby bez mluveného slova)

15:00 – 19:00 / RadioMix / Alex Kronika, Niki Nováková

19:00 – 21:00 / LE MIX de PMC / DJ PMC

21:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 23:00 / Podpalubí (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

Sobota

7:00 – 9:00 / Dobré ráno, Česká Kanada / Alex Kronika, Verča Batelková

9:00 – 10:00 / Dobrá společnost (výběr toho nejlepšího z týdne)

10:00 – 11:00 / Dopolední RadioMix / Alex Kronika, Verča Batelková

11:00 – 12:00 / Cestovatelský rozhovor (repríza) / Vítek Zeman, Kateřina Duchoňová

12:00 – 13:00 / Hudební mix k obědu

13:00 – 14:00 / Vítkova Veršotéka (repríza)

14:00 – 16:00 / RadioMix / Jana Formánková

16:00 – 17:00 / Rádiové vaření s Vendy (Premiéra)

17:00 – 19:00 / RadioMix / Jana Formánková a každý druhý týden Chechtací pytlík (vtipné a humorné scénky)

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 23:00 / Dance Machine (Aktuálně má pořad pauzu)

23:00 – 07:00 / Noční hudební hrátky

Neděle

7:00 – 9:00 / Dobré ráno, Česká Kanado / Lukáš Pohůnek, Verča Batelková

9:00 – 12:00 / Dopolední RedioMix / Lukáš Pohůnek, Verča Batelková

12:00 – 13:00 / Hudební mix k obědu

13:00 – 14:00 / Jarčounova folková hodinka (repríza)

14:00 – 19:00 / RadioMix / Jana Formánková

19:00 – 20:00 / Počítače, kytary, gramofony / Honza K

20:00 – 22:00 / Večerní hudební hrátky

22:00 – 23:00 / Spodní proudy (repríza)

23:00 – 06:00 / Noční hudební hrátky

djpmc - on rck

Autorský pořad

S mikrofonem za sportem / Sobota a neděle 8:10, 11:10, 14:10

Týdeník Elišky Novotné / Neděle 16:10

Rádiové vaření s Vendy / Dana Žižková: Sobota 16:00 – 17:00

Chechtací pytlík / Milan Soldán: Sobota 17:00 – 19:00


Autorský hudební pořad

Pondělí: Vítkova veršotéka / Vítek Zeman

Úterý: Jarčounova folková hodinka / Pavel Jarčevský

Středa: Podpalubí / Jack a Billy

Čtvrtek: Spodní proudy / Mogul a Maxel

Neděle: Počítače, kytary, gramofony / Honza K


instagram-obrázek

FOOTFEST 2018 – HUDEBNÍ FESTIVAL

Lístky jsou již v prodeji a zakoupit je můžete i v našem rádiu. Zastavte se pro ně!

Prodej lístků: Pondělí až pátek 9:00 – 15:00

 

ff_plakat_2_01-image(616x871)