Studio 383 136 225 | sms 722 106 107 studio@radioceskakanada.cz

IMG_7437-iloveimg-convertedRaz, dva, tři, čtyři… Všechny kabely zapadly na správná místa. Všechny spínače jsou ve správných polohách. Všechny počítače tiše předou, všechny systémy běží a
nezlobí. Všechna spojení jsou průchozí. Všechno, včetně naší desítky statečných moderátorů, je připravené. A proto může Rádio Česká Kanada konečně odstartovat.

V sobotu 11. června 2016 v 10 hodin naše slova poprvé protrhnou prázdnotu etéru na frekvenci 103.6 FM. Rádi budeme tento okamžik sdílet s vámi. Budeme se vzájemně poznávat, zjišťovat o sobě informace. Budeme si blíž.

Povídejte si s námi!

Chcete, abychom vám nebo někomu z vašich blízkých věnovali písničku? Po celý den hrajeme na přání. Své prosby a vzkazy nám posílejte na e-mail studio@radioceskakanada.cz nebo přímo do zpráv nebo komentářů tady na facebooku. Tohle všechno ostatně platí i pro všechny další dny. V první den našeho vysílání si s vámi budou od mikrofonu povídat Milan Soldán a Simona Palová.

Nejen na první den vysílání pro vás zveme zajímavé hosty, kteří mají co říct. Představíme také některé z dalších našich spolupracovníků a moderátorů. Pro více informací sledujte náš facebookový profil – a povídejte si s námi!

Jsme s vámi v našem kraji.

Začíná letní pohoda a to u nás na území České Kanady a v blízkém okolí znamená, že se koná hromada zajímavých a zábavných akcí. V sobotu se budeme na dálku účastnit například Jahodobraní v jindřichohradeckém Zahradním centru, zajímavého závodu rádiově ovládaných modelů aut pod názvem 25 hodinovka na hradeckém dopravním hřišti, nebo fotbalových zápasů Sokola ve Slavonicích.

To ale nejdou zdaleka všechny tipy na strávení příjemného dne – z těch dalších doporučujeme například historickou slavnost Rožmberské veselí, kterou mají připravenou v Třeboni. Všechny vaše tipy a pozvánky rádi uvítáme na facebooku nebo na e-mailu info@radioceskakanada.cz.