Studio 383 136 225, sms 722 106 107 studio@radioceskakanada.cz

Při středě si zasoutěžíme o med 🙂 Soutěžní otázka zní: Jaký je nejvyšší vrchol České Kanady?

A.) Vysoký kámen  B.) Javořice  C.) Čihadlo

Soutěžíme celý středeční den a výherce kontaktujeme ve čtvrtek. Správnou odpověď posílejte na studio@radioceskakanada.cz, sms: 722 106 107 anebo na facebooku do zpráv.

Partner soutěže je společnost INTEMO s.r.o Jindřichův Hradec
258s

Společnost Intemo s.r.o. byla založena v únoru roku 1996. Činnost byla zaměřena na tkz. montáž interiérů, především sádrokartonových konstrukcí a plovoucích podlah. Tato činnost byla v roce 2001 rozšířena o obchod s dřevařskými materiály. Postupně bylo uvedeno do provozu profesionální nářezové centrum a v poslední době i prodej nářadí a nástrojů. Společnost tak v současné době poskytuje kompletní servis vč. poradenství a logistiky stavební i truhlářským firmám, ale také drobným kutilům.